Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirler arası nakliyat olayında artık parça parça eşya nakliyesi de yapılmaya başlandı. Şehirler arasında komple eşya nakliyesi yaparken, yanında tek parça veya birkaç parçadan oluşan eşyalarınızın da nakliyesini yapmaktayız.

Şehirler arası nakliyat adı altında komple ev yada iş yeri eşyaları ya da ofis taşımacılık gibi her şey özel eksper desteği altında yapılmaktadır. Eşyalarınızın az olması veya eski olması bizim için önemli değildir.

Eşyalarınıza göre değil işimizin kalitesine göre hizmet vermekteyiz. Saray nakliyat güvencesinde parça parça eşyalarınızı güzel bir şekilde monte edip varış noktasına göre hangi eşyalar erken indirilecekse ona göre yükleme yapıyoruz.

Bizler eşyalarınızın özelliklerine göre paketleyerek, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınacağınız yere eşyalarınıza zarar vermeden, bize ait nakliyat araçlarımızla nakliye hizmeti sunmaktayız.

Siz siz olun Türkiye genelinde referanslarımıza bakarak ne kadar kurumsal ve güçlü bir firma olduğumuza emin olarak taşıma hizmetinizi bize verin, bizler kendimize ait araçlarımız ve kendi ekibimiz ile kurumsal yapımızdan asla ödün vermedik.

Saray Nakliyat 1988 yılında İstanbul Kozyatağı bölgesinde EVDEN EVE TAŞIMA hizmeti üzerine kurulan bir kurumsal firmadır.
Tecrübeleriyle iyi bir hizmet sunmaya devam etmektelerdir.

Saray nakliyat çoğu şirketle de taşınma yaparak örnek olarak ,ofis taşıma, hastane taşıma, müze taşıması ve fabrika taşınmasıyla da önde gelen firmadır.

Adından yıllardır bahsettiren Saray nakliyat kurumsal firma olduğunu her defasında belli ettirmiştir.Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Aslında 1 müşteri 1000 müşteri getirir mantığıyla devam etmektedir.


Nakliyat hizmetlerinde kaliteyi Saray Nakliyat İle yakalayın.

Saray Şehirlerarası Nakliyat
Saray Şehirlerarası Nakliyat