Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Saray Şehirlerarası Nakliyat

Saray Nakliyat 1988 yılında İstanbul Kozyatağı bölgesinde EVDEN EVE TAŞIMA hizmeti üzerine kurulan bir kurumsal firmadır.
Tecrübeleriyle iyi bir hizmet sunmaya devam etmektelerdir. Saray nakliyat çoğu şirketle de taşınma yaparak örnek olarak ,ofis taşıma, hastane taşıma, müze taşıması ve fabrika taşınmasıylada önde gelen firmadır. Adından yıllardır bahsettiren Saray nakliyat kurumsal firma olduğunu her defasında belli ettirmiştir.Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Aslında 1 müşteri 1000 müşteri getirir mantığıyla devam etmektedir.

Şehir içi evden eve nakliyat işine başlamadan önce taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Parça eşya nakliyatı da aynı titizlikler yapılmaktadır. Bizim için eşyanızın boyutu önemli değildir. Biz evden eve nakliyat yaptığımız aileden hak ettiğimiz parayı helal olarak alabilmek için elimizden geleni yapıp müşterimizi memnun etmeye çalışırız. Sektör de yıllardır piyasa da olan bir firma olarak şehir içi nakliyat da lider konuma geldik.


Nakliyat hizmetlerinde kaliteyi Saray Nakliyat İle yakalayın.

Saray Şehirlerarası Nakliyat
Saray Şehirlerarası Nakliyat